| anonima3389 a întrebat:

imi puteti spune un medic ginecolog bun din ploiesti?(de preferat femeie) si niste date de contact(nr de tel, adresa de mail ceva).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna
iti recomand un medic la lamaita, are cabinetul langa statia de tramvai si de autobuz 35.
mergi acolo. evita toate cabinetele din sud, majoritatea femeilor care au ajuns pe mana medicilor de acolo acum nu mai pot face copii.