| anonim_4396 a întrebat:

Imi simt mana stanga amortita de vreo 30 de minute, NU am dificultati de respiratie, si nu stiu ce poate sa insemne aceasta amorteala. Tin sa mentionez ca sunt in aceea perioada a lunii, are asta vreo legatura cu amortirea mainii stangi? Dau Funda celui mai rapid si bun raspuns happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreuCom a răspuns:

Stai linistita. Maine o sa iti treaca. E din cauza aia. Si eu patesc la fel. pupici

6 răspunsuri:
| Kettolix a răspuns:

Pe mine ma inteapa mana stanga. Surori de durere la mana stanga la menstruatie. laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Kettolix):

Bine de stiut ca nu sunt singura laughing

| Adii91 a răspuns:

Posibil sa fie o stare asemanatoare cu atacul de panica de care vorbeai acum cateva zile...doar simptome diferite.
Poate esti nitel anxioasa, nu cred ca e nimic prea grav, dar pentru linistea ta interioara, ai putea sa-ti faci niste analize

| LarryRaraitul19 a răspuns:

Buna. Sa stii ca si mie imi amorteste mana uneori, depinde cum o tii. Daca te uiti la tv si stai cu corpul pe ea poate sa iti amorteasca sau cazuri din astea. Tine-o ceva timp intinsa tare si ai sa vezi ca iti va trece. Te pup. :*

| blkoldsun77 a răspuns:

Poate insemna probleme sau poate insemna nimic.Iti doresc sa fie a doua varianta desi 30 de minute m-im-i se pare destul mult. Sfatul meu ar fi sa-ti faci un control la cardiolog, eventual ia si niste vitamine.Sa auzim doar de bine!

| blkoldsun77 a răspuns:

Poate insemna probleme sau poate insemna nimic.Iti doresc sa fie a doua varianta desi 30 de minute m-i se pare destul mult. Sfatul meu ar fi sa-ti faci un control la cardiolog, eventual ia si niste vitamine.Sa auzim doar de bine!