| Crisstinayy12 a întrebat:

BUNA! In August am avut otita la ambele urechi dar s-a vindecat si acum pana in Ianuarie ma tot manca urechea, mi se tot înfunda urechea si daca apas pe ea mi se înfunda foarte rau si doar daca trag de ea de jos mi se desfunda, dar acum nu mi se desfunda deloc si se simte foarte ciudat. Ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi si fa-ti spalaturi in urechi. Numai daca nu mai ai infectie la urechi.

| RAY a răspuns:

Sa mergi la un control la orl

| anonimg a răspuns:

Este un dop de ceară. Ai nevoie de trimitere la ORL de la medicul de familie.

| Yuoia a răspuns:

Poate nu s-a vindecat bine. Mergi la un control.