| n3bunyki a întrebat:

Buna in special pentru cei care sufera de hirsutism sau care s-au tratat/vindecat:Cum ati scapat? sau macar cateva sfaturi va rog. Fundahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mymed a răspuns:

Http://www.mymed.ro/hirsutism.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic numai el este in masura sa-ti prescrie un tratament corect pana atunci epilare ...nu ai ce face