| Razvan1lol a întrebat:

În ultimele doua zile, simt nevoia sa urinez des, uneori chiar dupa 10 minute de cand am fost la baie, alteori simt o apasare pe vezica.
Acum întrebarea mea este, daca e sa merg sa aflu ceea ce am, unde merg? La medicul de familie, sau mai bine la o clinica sa fac analize la urina, sa stiu exact ceea ce amhappy
Funda, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Du-te sa faci analize dar incearca sa iei de la medicul de familie trimitere ( moca ) si alta posibilitate este ca la mine pe sistem nervos deoarece te gandesti la chestia aia si daca fac ceva uit si nu merg si 7 ore consecutivehee hee

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Poate fi infecție urinară sau nisip la fiere.