| Victoria18 a întrebat:

In zona vaginala imi atârna ceva ca un cheag, sub forma unui cheag de sange numai ca transparent, gumos si lipicios si l-am tras si l-am dat afara... Ce poate fi? E vorba de ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Roxana037 a răspuns:

Se numește secreție vaginală și nu cred poate fi vorba de ceva grav, e ceva normal daca ești la pubertate, toate fetele o au.