| MineIsLikeABridge a întrebat:

la umarul drept am de ceva timp o "zvagnitura" nu ma doare si pot sa imi rotesc bratul fara durere, dar se simte tendonul a lungi portiuni a bicepsului miscanduse, ce sa fac? Va fi nevoie de operatie? Tin sa mentionez ca de aprox 1 an am aceasta problema si merg la sala, este doar deranjant nu doare dar ma afecteaza psihic fiindca nu stiu ce se intampla.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adyadyy13 a răspuns:

Du-te la doctorrr! Parerea meaa :p

| MineIsLikeABridge explică (pentru adyadyy13):

Pai am sa ma duc, in orice caz, cred ca stiu cam ce am happy, sper sa nu fie adevarat totusi sad big grin