| Gruiuu_Gruiu_1970 a întrebat:

Bună lume, știe cineva dacă ai făcut un preinfarct după cât timp poți fi operat să zicem la piciorul drept pentru a pune o proteză? Msi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Probabil ai primit deja un răspuns, dar e ok să treacă câteva luni macar, deși daca te știi sau persoana in cauza se știe cu probleme cu inima, nu cred că este recomandat. Mai ales daca îi este teama de doctori, spitale, operații. Părerea mea.