| Izzyelly12 a întrebat:

Buna, luna acesta in 12 seara mi-a venit menstruația iar in 14 dimineața mi s-a oprit. Simptome nu am avut decât crampe mai intense, senzație ca mi se strânge ceva înăuntru, greață dacă mânanc prea mult sau nu mânanc, sensibilitatea la un sân sau ambii depinde de zi, stări de somnolenta sau insomnii depinde de zi și dureri de spate nu tari, deranjante și oboseala dacă merg prea mult, ce ar putea fi? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Va sfatuiesc sa va faceti analize medicale pentru un diagnostic corect.
Simptomele descrise mai sus, aparand in vreo 100 de diagnostice de boli si afectiuni, iar noi nu avem cum ghicii, de ce suferiti dvs.