| Roman113 a întrebat:

Luna asta mi-a venit menstruatia din 2pana in 6. Iar acum prin 20 a inceput sa imi fie rău zi de zi sa simt ca se zbate ceva in burtă, constipație, crampe, balonare! Oare sa fiu insărcinata? Am născut acum 4 luni! Mi-am facut si test de sarcina si mi-a iesit o singura liniuță, iar acum pe 25 mi-a venit iar si menstruația!? Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Ai grija ca poti ramane foarte repede insarcinata dupa ce ai nascut, chiar daca alaptezi.
dupa sarcina se schimba corpul si eu m-am recuperat greu dupa sarcina acum dupa 2 ani si imi dau seama ca parca s-a schimbat forma abdomenului meu.
de ce nu mergi la matrona sa iti dea anticonceptionale?