| pisikuta a întrebat:

Cu 4 luni in urma aveam dubii daca sunt insarcinata.Mi-am facut numeroase teste de sarcina si toate au iesit negativ.Menstruatie in fiecare luna(tot normal).Dar iata ca am inceput sa simt ceva in burta(parca se zbate un muschi)Pot sa fiu insarcinata? ajutati-ma please... funditatonguetongue

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca in 4 luni ti-a venit ciclul normal si ai facut si teste de sarcina nu e sigur nimic. Si daca tot ai fost asa nesigura de ce nu ai fost la medic sa faci un ecograf?

| Zeref a răspuns:

In 4 luni burta e vizibila, Si crede-ma la 4 luni nu simti nimic, suturi, pumni sau coate de la copil. Poate ai mancat ceva ciudat sau poate cand dormeai ti-a intrat ceva si se zbate prin intestin sa scape.Glumesc.Nu ai de ce sa te impacientezi.Bea niste ceaiuri digestive si ai sa vezi ca o sa treaca, sau maseaza-te in zona cu pricina. Poate asa impingi pe cel ce vrea sa scaperolling on the floor))). Glumesc.
Gandeste pozitiv.NU AI DE CE SA TE INGRIJOREZI. Daca nu e asa iti dau banii inapoi.