| anonim_4396 a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit ciclu in 19 si trebuie sa-mi vina saptamana asta dar nu stiu exact in ce data. De obicei daca imi vine 25 in urmatoarea luna tot in 25. Sambata am facut dragoste neprotejat, dar nu s-a terminat in mine. De ce nu imi vine? Eu cred ca sunt prea stresata ca ma tot gandesc acolo. Tot sper ca o sa vina. Eu mi-am calculat si cam saptamana asta-mi vine. aprpopo ciclu mi-a venit in 19 si m-a tinut pana in 23 luna trecuta deci 5 zile. ajutati-ma va rogsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| spi a răspuns:

Nu te mai panica atat pentru ca si stresul contribuie la chestia asta sau poate ca ai racit si de aia inca nu ti-a venit.insarcinata n-ai cum sa fii asa ca fii linistita, o sa vinabig grin