| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un pic racita. crying. Ma doare mai jos de sani straight face atunci cand tusesc.crying.Nu mi-a venit nici menstruatia, credeti ca e de la raceala? Menstruatia mi-a venit luna trecuta in 19 si m-a tinut pana in 23. De obicei daca ii vine sa zic in 25 iulie in 25 august tot vinebig grin. Sambata am facut dragoste nu m-am protejat, dar nu s-a terminat in mine. Poate sunt si prea stresata. tot acolo ma gandesc! E greseala mea ..stiu. Dar de ce ma doare atunci cand tusesc? Mi-e frica nu am probleme cu plamanii.crying. Vreau raspunsuri straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Viziteaza un medic, niste pustani de pe TPU nu pot sa-ti rezovle un caz asa de elaborat. Tot ceea ce pot sa spun e ca e posibil sa mai intarzie si ca ai un inceput de TBC

| Jurebie_Alexandru_1996 a răspuns:

Nici o sansa sa fi insarcinata asa ca stai linistita problema este ca ai probleme cu fierea si de asemenea esti racita la ovare din cauza ca te-ai imbracat prea suptire si poate ai tinut picioarele intr-un aer sau apa rece.