| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
m-am cam speriat, m-am scarpinat in varful capului mult ma manca rau si acum ma cam ustura si este asa umed :o de ce oare? nu e sange! la 9 jumatate ma duc si fac baie ca doar maine e Craciunul!
va multumesc daca ma puteti ajuta lasati comentarii!
Craciun Fericit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Limpezeste-ti parul cu ceai de musetel si nu te mai scarpina!

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie mai de mult timp, spala-te cu head & shoulders, daca tot asa e du-te la medic.Mult succes si Craciun Fericithappy

| Lora_6439 a răspuns:

Poate aveai un cos sau o basicuta

| warwara a răspuns:

Cred ca ti-ai ranit pielea... roaga si tu pe cineva din casa sa se uite ce ai happy. Balaceala placuta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc ma duc acum la baie si o sa vad! multumesc byby pentru raspuns si tie warwara, ma voi balacii muuullt happy :*

| ancka a răspuns:

Si eu m-am scarpinat atat de tare pana mi-am facut o gaura in mijlocu capului, presupun ca e o pata alba si umeda daca e ceva in gen cu am avut eu tot ce trebuie sa faci este sa te abtii ceea ce nu prea cred ca poti sa faci.eu mam dat cu spirt si mi-a trecut cel mai bine ar fi sa iei ceva de la farmaciehappy mult succes si sarbatori fericite si tiehappy