| anonim_4396 a întrebat:

dupa baie ma mananca si ustura pielea capului ( dar nu cred ca poate fi de la matreata ca nu prea am ) in schimb am niste zganci de sange( probabil pentru ca mam scarpinat..alt motiv nu gasesc ) ce am si ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Poate ca faci alergie de la sampon. Incearca sa il schimbi sau sa cumperi sampon antialergic.

1 răspuns:
| GizazCraist a răspuns:

Podibil da fie de la samponul pe care il folosesti, este foarte probabil sa fii alergic la el
Mai bine te-ai duce sa vezi un dermatolog
In cel mai rau caz o sa chelesti
Bafta