| vikisor a întrebat:

M-am gandit sa slabesc si am inceput.Sa sar coarda si sa merg cu bicicleta in fiecare zi e bine? Dar sa va intreb despre ceaiuri.Trebuie sa il beau fara zahar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| beatrice9849 a răspuns:

Nu neaparat, poti pune o lingurita de zahar, ideea este sa nu il indulcesti foarte mult. Poti sa bei si ceai verde, este foarte bun la detoxifiere! Succes.

| Okin14 a răspuns:

Asa ar trebui, dar nu cred ca strica, nu chiar pe fiecare zi, dar macar odata la 3 zile sa bei un ceai cu zahar
Funda?

| alesaro a răspuns:

O solutie excelenta, te felicit, dar nu suficienta. Intra si pe http://www.SlabescUsor.ro si vezi de ce. Hai sa vorbim, solutii sanatoase exista!

| naruhina1030 a răspuns:

Bravo...si eu am sarit coarda timp de 3 luni in fiecare seara de 500 de ori si am slabit 5 kg, cam asa + ca am castigat muschi la picoare si conditie fizica