| anonim_4396 a întrebat:

M`am operat de apendicita, am avut complicatii si am stat o saptamana in spital, acum am o saptamana si 2 zile si am mancat niste eugenii pe care le-am inmuiat in apa pentru ca imi plac mult eugeniile laughing E de rau? straight face puteti sa`mi ziceti si ce pot sa mananc in afara de supe. pls :d dau fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Poti sa mananci mancare de regim, adica fara prajeli, grasimi, condimente. Evita legumele care baloneaza gen fasole, varza, conopida.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu are nimic, poti manca linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms dar are ceva daca mananc eugenii asa cum am scris? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu a3a zi de operatie de apendicita am fost la McDonald's laughing