| fashionaddict a întrebat:

M-am trezit azi dimineata cu o durere de spate(in mijlocul coloanei)si de stomac ingrozitoare. Daca stau intinsa in pat nu ma doare dar cand ma ridic sau stau dreapata ma doare foarte tare.Azi noapte am dormit fara perina, dar nu stiu daca e de la asa.
Nu stiti ce ar putea fi? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adella05 a răspuns:

Poate fii de la perna. daca tu dormeai mereu cu perna si acum nu ai dormit cu ea s-ar putea sa fie.

nu sunt sigura

dar eu te sfatuiesc sa apelezi un doctor

bafta!

sper ca te-am ajutatwinking.