| Adriana294 a întrebat:

ma ajuta cine va sa scap de atacul de panica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DiannaM94 a răspuns:

Încearcă să discuți cu un psiholog care o să îți dea sfaturi foarte utile. Nu trebuie să faci foarte multe ore cu acel psiholog. Una cred că e de ajuns. Poți discuta și cu un psiholog online pe diferite pagini.
Ex http://terapeuti.ro/category/psihologie-psihoterapie-online/
Dar asta nu înlocuiește o ședință cu un psihoterapeut.

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ia un xanax.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.

Incearca sa discutiti cu o persoana de incredere!

| cristinel375 a răspuns:

Mananca o ceapa inmuiata in vin.

| Adriana294 explică (pentru cristinel375):

Nu prea cred ca ma ajuta