| Marinutza111 a întrebat:

Buna ma doare foarte tare sub buric dar vreau sa va zic ca am scurgere vaginala de o luna si am ameteli si imi vine sa vomit dar nu pot am uitat sa mentionez ca am 12 ani si 8 luni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ce fel de scurgere? Ca aspect, culoare, consintenta? Cu mama ta ai vorbit? De luna de zile si ea nu a observat nimic? Oricum mergenti impreuna la medicul de familie.Care va va indruma la un specialist.Sanatate!

| Marinutza111 explică (pentru Fatamuntilor):

Scurgere vagina, culoare:alba si mama stie

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Marinutza111):

Sper ca ai fost la doctor; pentru dureri o sticla cu apa calda pe burtica

5 răspunsuri:
| DraudeS a răspuns:

Ti-a venit menstruatia? Cel mai probabil daca nu, urmeaza.
Du-te la ginecolog pentru un control detaliat.

Sanatate!

| Marinutza111 explică (pentru DraudeS):

Nu nu mi-a venit dar ma doare foarte tare burta ca nu mai suport

| july00 a răspuns:

Trebuie sa iti vina menstruatia.dar ametelile si varsaturile nu stiu de la ce sunt thinking