| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Cristian, am 23 de ani si fac fotbal de performanta. M-am accidentat la genunchi in timpul antrenamentului si nu stiu ce am. Atunci cand m-am lovit nu m-a durut f tare puteam sa merg chiar sa alerg ușor... Si toata ziua la fel, a doua cand m-am trezit, m-am trezit cu dureri groaznice... Si o mica vanataie in partea interioară a genunchiului...si ma doar si cand apas acolo...dar nu este umflat deloc... Ce poate sa fie? Ligamente rupte?sad Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Atat timp cat practici un sport, si mai ales de performanta, nu crezi ca vizita catre medic este mult mai indicata? o radiografie la genunchi, te poate lamuri de ceea ce te framanta..nu ezita si fuguta la medic
O zi frumoasa sa aihappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca faci sport de performanta inseamna ca ai si un medic sportiv asa ca nu inteleg de ce cauti sfaturi pe net