| Covrig_Gaby_1971 a întrebat:

Bună, ma numesc Gabi și aș avea o întrebare. Dupa 13 zile de la ciclu mi-a venit iar dar e de culoare maro inchis. In decembrie am fost la medic si mi-a zis ca am un chist pe ovarul drept. Mi-a prescris trei luni de Duphaston din a 16 a zi de la ciclu.In primele doua luni de tratament nu am avut nici o problemă. Mai am pînă miercuri tratament din ultima cutie dar nu stiu ce sa fac sa il intrerup sau sa continui tratamentul? Oare e ceva grav? Va mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Continui tratamentul si maine cauti medicul si discuti cu el.

| Covrig_Gaby_1971 explică:

Menționez ca am 47 de ani.