| denissa_6622 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu o dieta va rog sa fie eficenta trebuie sa slabesc 20 kg in 2 luni stiu ca nu e prea bine sau e greu dar chiar am nevoie sa slabesc pana in septembie la inceputu luni bine inteles ca pe langa dieta am sa merg la sala intre o ora jumate 2 ...si am sa folosesc creme pentru piele ...va multumesc dau fundita pentru raspunsurile care ma pot ajuta. va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tristan1987 a răspuns:

Cel mai raspindit truc, otet de mere! Mai cauta pe google mai multe despre aceasta dieta si cum se administreaza. Bafta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjkl_8609 a răspuns:

Buna! Problema asta am avut-o si eu...In final am fost la nutritionist si mi-a propus un regim alimentar de la 75 de kg am ajuns la 61 kg in doar 2 saptamani. Uite regimul (trebuie sa respespecti cu strictete) : Luni: 5 kg de mere
Marti: o paine(astfel se echilibreaza dieta)
Miercuri: orez fiert(il fierbi timp de 10 minute la foc mare)
Joi: 2 l de lapte si multa zarzare
Vineri:porumb fiert cu smochine
Sambata:Castraveti murati cu smantana si paine
Duminica poti manca ce vrei
Sper ca te-am ajutat happy