| roxanika24 a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent, vreau sa slabesc intr. o luna jumate 5-6 kg si nu reusesc ma puteti ajuta? bine inteles ca daca pot mai mult si in mai scurt timp ar fi si mai bine.ast raspunsurile voastre! va puuup!

5 răspunsuri:
| Raul1510 a răspuns:

Du-te la Fittnes, ai nevoie de putina vointa.iti garantez ca vei slabi.

| Snufkin a răspuns (pentru Raul1510):

Se vede de pe photo vointa lu raul tongue

| Raul1510 a răspuns (pentru Snufkin):

hee hee deocamdata am facut o pauza dar o sa merg din nou la sala peste 1 saptamana big grin. am cam lenevit iarna astabatting eyelashes

| Snufkin a răspuns:

Exercitii usoare care se pot practica in casa si nu te obosesc fizic. daca faci macar jumate de ora in fiecare zi poti sa slabesti si faci muschi micuti dar nu garantat in 2-3 zile, cateva saptamani tongue

| nBlade a răspuns:

Am o intrebare pusa, acolo dau sfaturi despre sport nutritie si restul.