| AndreeaBianca123456 a întrebat:

Buna!

Ma puteti ajuta si pe mine cu o mica problema?! De 2 zile fumez...si simt o durere in gat cand trag in piept...e normal?

Doar cand trag in piept...in rest nu ma doare gatul...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vrei sa fii "chik"? Nu esti, fumatul nu te ajuta la asta, ci doar ca sa dezvolti diferite afectiuni, in special afectiuni ale cailor respiratorii.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Cea mai mare prostie sa te apuci de fumat, nu mai fuma acum cat mai ai timp sa te lasi. Nu esti obisnuita cu fumul de tigara.