| AndreeaBianca123456 a întrebat:

Buna!
Ma puteti ajuta si pe mine cu o mica problema?! De 2 zile fumez...si simt o durere in gat cand trag in piept...e normal?
Doar cand trag in piept...in rest nu ma doare gatul...

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

E semn sa te lasi de fumat!

| Chimied a răspuns:

Pai asa este la inceput te ustura, dar dupa ce te obisnuiesti nu te va mai ustura.

| CostaMate a răspuns:

E destul de amuzant, cand am citit mi-a zburat gandul la altceva tongue cat despre durerea in gat ma gandesc ca nu cumva sa ai vreo infectie, cel mai bine mergi ori la medicul de familie ori la farmacie si explici ce dureri ai, cum crezi ca este mai bine pentru tine. ( desi ar trebui sa lasi fumatul, inlocuieste tigarile cu altceva )