| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Mam facut pt prima oara jos. Mi au aparut niste bubite rosii care ma mananca. E ceva normal? Cu timpu o sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Pune crema, si eu patesc, ai pielea mai sensibila.

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu ai folosit crema epilatoare Weet.Ai fi scapat de durere si iritatia ulterioara.

| Felys a răspuns:

Poti sa te dai cu crema de galbenele, va ajuta sa calmeze pielea iritata mai repede

| Azzizz a răspuns:

S-a iritat pielea..sigur ca e ceva normal, nu te ingrijora.