| IoanaIonuca a întrebat:

Am fost zilele trecute la pensat si m-a facut cu ceara, iar ieri dimineata mi-au aparut niste bubite oribile pe frunte. Sunt rosii si parca tot mai urate sunt. Ce sa fac, cu ce sa ma dau sa imi treaca?

1 răspuns:
| Luizaaa a răspuns:

Cred ca ai o iritatie sau alergie. Ca sa calmezi zona incearca: crema nera plant cu pelin( este foarte buna pentru iritatii,rani chiar si acnee), ulei de cocos, apa de trandafiri(o poti prepara si singura), crema de galbenele, ceai de musetel, chiar si miere care este antibacteriana. Daca vrei poti folosi Advantan. Acestea sunt doar cateva remedii naturale care o sa te ajute. Sanatate!