| ☆ Danny☆ a întrebat:

Mama mi a luat niste vitamine Cavit Junior. Ce credeti despre aceste vitamine? Sunt bune?
Merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, sunt bune.

| ☆ Danny☆ explică:

Anonim: Mama a cerut la farmacie niste vitamine...nici ea nu stia prea multe despre ele... Farmacista i-a zis ca sunt bune.Eu am mai intrebet si pe TPU. E vreo problema?

| catthshshshs a răspuns:

Din cate stiu eu sunt bune, te ajuta sa crestiwinking

| NimeniAlta a răspuns:

In primul rand sunt bune la gust.happy In al doilea rand am luat Cavit cand eram mica si am crescut cam multlaughing. Contine multe vitamine si te fac sa cresc. Parerea mea.

| ExpertHost a răspuns:

Mai exista? :O Cand eram copil, macam pe rupte asa ceva chiar daca se dadeau pe sub mana. Raspuns: evident ca sunt bune din moment ce au vitaminte si minerale. Mi-e greu sa cred ca ai o alimentatie atat de bine tinuta sub control incat sa acoperi cantitatea zilnica recomandata pentru fiecare din vitamine si minerale esentiale, mai ales ca esti in crestere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am; luat si eu sunt bune parintii stiu de ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica nu ai incredere in mama ta? Ci in alte persoane care iti sunt necunoscute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt bune sunt foarte bune