| ☆ Danny☆ a întrebat:

Nu stiu ce calciu sa iau pentru ziua de sambata(revin putin la intrebarea de adineauri)o sa am concurs la sport...Am mai luat Cavit Junior...Altceva?! Multumesc!

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Cauta prin farmacii Vitamax sau SupraDyn.Sunt destul de bune.

| Anecherry a răspuns:

Incearca sa faci intravenos. e mai eficient si se pune exact unde sunt carentehappy bineinteles cu aprobarea medicului de familiehappy

| mami a răspuns:

Intreaba profu de sport el stie ce sa iti recomande daca este necesar
intreaba medicul de familie de riscuri in administrarea calciului fara a avea rezultatele de analize in aceasta privinta
cu medicamentele nu-i de joaca