| alebuburuza a întrebat:

mi-a venit menstruatia cu intarziere de culoarea visiniu inchis vreo trei zile apoi alte trei maro am avut dureri in partea de jos iar acum mi s-a terminat dar acum ma doare burta in partea dreapta.este posibil sa fie o sarcina extrauterina? daca da cine a trecut prin asa ceva, unde se face anestezia si daca necesita internare sau dupa interventie te poti duce acasa? rog seriozitate.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AjutorAnorexieBulimie a răspuns:

Posibil sa fie o infectie urinara. Medicul de familie sau poate un urolog ar putea sa-ti spuna mai multe.

1 răspuns:
| leacuri a răspuns:

Anestezia este locala dra pana nu mergi la ginecolog nu ai de unde sa stii ce este... poate fi si o infectie sau o anexita