| Ryanair8 a întrebat:

Buna! mi am făcut ieri un tatuaj și artistul mi-a zis să păstrez folia 3 zile, după care sa aplic crema de la el. problema este că mi au spus mai multe persoane că trebuia data jos după câteva ore și apoi aplicata o folie alimentara de către mine. acum nu știu ce să fac. îmi este frica sa nu se facă coajă sau sa se duca din tuș...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Și nu crezi ca artistul ala nu e artist degeaba? De ce te-ai mai dus la el dacă nu ai încredere în ce îți spune, trebuia sa te duci la prietenii tai. E ca și cum ai asculta de vecina de la 4 sau de google, când ei îți zic ca în 2 luni mori fiindcă te doare stomacul, dar doctorul îți zice ca e de la mâncare și îți dă un pansament gastric.

Răspuns utilizator avertizat
| MirunaAnastasiu a răspuns:

Waii Nu iti fa niciodata vara Ai grija de el Se poate strica de e neglijat in primele saptamani.

| Andreea_Denisa_Ciocirlan_1984 a răspuns:

Mai bine mergi pe mâna artistului, după părerea mea. Domnul să te binecuvânteze și să fie cu tine in toate zilele vieții tale! Ești o minune și un om deosebit!