| mihaella91 a întrebat:

mi-au aparut multe bubite mici cu cap alb pe piept inclusiv sani si umeri! nu prea pot sa imi dau seama de la ce, pentru ca am stat si la soare am si transpirat intr-o zi la munca si mananc de toate. multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Cred ca sunt cosuri, ar trebui totusi sa te duci la un dermatolog sa-ti dea o crema speciala. happy

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fa-ti dus si sterge-le cu putin spirt, o sa treaca de la sine nu prea ai ce sa le faci, doar sa fii in permanenta curata, adica cand ajungi acasa mereu sa-ti faci dus sa revigorezi pielea

| Aplix a răspuns:

Sunt doar cosuri stai linistita!

| mihaella91 explică:

Ma spal.mi-am dat cu spirt si degeaba! ma gandeam ca poate e o infectie.ca mi-au aparut dintr-o data!