Întrebare recomandată | vanessavane a întrebat:

Mi s-a umflat ochiul adica nu tot ochiul partea interna a pleoapei daca intelegeti... este mai rosie si putin mai umflata si ma doare... Mi-a aparut de 2 zile. Credeti ca e urcior sau? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

E posibil sa ai ceva in ochi si de asta s-a umflat, incearca niste picaturi de ochi de la farmacie

| Cherilyn a răspuns:

S-ar putea sa fie un inceput de conjunctivita, sau o alergie...
Fuga la doctor!

Răspuns utilizator avertizat
| gratziela a răspuns:

Du-te la doctor si vezi ce iti zice ce iti recomanda. Funda.