| Georgiana_Prutianu_1995 a întrebat:

Nepoata mea are niste bubice micute si rosii pe umeri pe piept la ceafa... ce inseamna asta. cum se trateaza. e contagios. Va rog frumos dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Roliii a răspuns:

Depinde s-ar putea sa fi inceput sa aiba varicela sau sa fi facut urticarie, urticaria nu pre ai cum sa tratezi aia mai apare cand mananci ceva si nu-ti pica bine, daca se agraveaza atunci du-te mai bine la doctor