| bebelusa_9498 a întrebat:

Ajutor!
Acum 2 saptamani am facut sex neprotejat si de atunci imi este foarte rau
E posibil sa fiu insarcinata?
ultima data Cm mi-a venit pe 1 aprilie

Răspuns Câştigător
| ♥ Bugs Bunny ♥ a răspuns:

Cel mai posibil este sa fi insarcinata dar nu poti sa afli altfel decat daca iti faci un test d sarcina succes ca sa nu fi insarcinata

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fii insarcinata, dar simptomele nu sunt de la sarcina. Simptome de sarcina poti avea abia dupa 3-4 saptamani de la conceptie. Asta nu inseamna nimic, poti fi insarcinata sau, la fel de bine, poti sa nu fii.

| deya_7686 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina! numai asa poti afla... dar nu inteleg de ce ai facut-o neprotejat... un prezervativ costa cativa lei si te scapa de multe grijiwinking data viitoare fi mai responsabila iar daca testul iese pozitiv discuta cu ai tai orikt de greu ar fi despre lucrul asta ei te vor sfatui cel mai bine

| monika_8077 a răspuns:

Da este posibil dar singura cale de a afla este sa iti faci un test de sarcina si vei afla, Si eu am 16 ani si sunt insarcinata in luna a 4 a, te roog vb cu ai tai mai exact cu mama ta si spune-i situatia ia-ti inima in dinti cum se spune si spune-i mamei tale ca si mie mi-a fost teama sa ii zic si acum la 4 luni de sarcina cand ia-am zis crede-ma ca nu mi-a facut nimic rau decat ca mi-a zis ca ar fi trebuit sa ii zic mai devreme sa stie si ea ce se petrece cu mine, deci vb cu mama ta ca e mama si te va intelege chiar daca va fi suparata pe tine ca inca esti mica ea e singura persoana care te poate ajuta, vb cu mama ta si vezi ce faci inca esti mica nu cred ca esti pregatita sa fii mamica daca vrei sa mai vb despre asta da-mi id tau de mess printr-un mesaj privat si mai vb. mult succes! kiss