| MValentin a întrebat:

Bună, nu stiti un doctor urolog ce as putea vorbi cu el pe whatsapp? As voi sa il intreb anumite lucruri...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doctorii mai mult ca sigur nu dau consultantii pe whatsapp

| MValentin explică (pentru suntserios):

Este o ginecologista ce da, dar din pacate ea nu poate sa ma ajute aici si ma gandeam ca exista urologi la fel ca ea ce din timpul liber mai raspunde la mesaje

| seth2016 a răspuns:

Cauta un cabinet care ofera consultatii online - telemedicina. Nu cred insa ca ofera consultatii pe whatsapp.