| AlexandraAlexandra2000 a întrebat:

Buna!
O întrebare:cum as putea sa leșin pe moment?
Fără sa ma afecteze prea mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
De ce ai vrea sa faci asta? Poti sa te alegi cu ceva grav sau poti chiar sa mori. Te joci cu sanatatea ta.