| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am o intrebare:Cum as putea instala yahoo messinger in calculator?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Click aici http://rd.software.yahoo.com/msgr/11/msgr11us.exe

P.S.: Dacă nu funcționează link-ul de mai sus, uite altul:
http://messenger.yahoo.com/download/

5 răspunsuri:
| MAndreea97 a răspuns:

Pai intri pe google si scrii acolo : yahoo messenger download, dupa aia dai pe un site il downloadezi si dupa aia il instalezi happy

| Smiley97bla a răspuns:

Pe bunee?! raised eyebrows
Măă rog, deci:

Scrii pe google "download yahoo messenger (nu MESSINGER) și restul o să îți dai tu seama... sper!

Dacă ți-am fost de ajutor, fundiță?batting eyelashes

| dobreelena00 a răspuns (pentru Smiley97bla):

Am incercat chestia asta acum o saptamana dar nu a mers "SMECHERE"...

| Ralucaaa6 a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/
Buna :-*! Dai click aici "Download" si astepti ca el se instaleaza singur :D
Bafta;)!

| maryMihaela a răspuns:

Http://l.yimg.com/a/i/msgr/us/aurora/images/carousel_img_1_novideo.jpg
apoi dai clik pe download now si apoi il instalezi... sper ca te-am ajutat!