| myhaelly a întrebat:

o operatie cu laser la ochi ce pret ar avea? imi poate da cineva mai multe detalii va rog? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KostyCool a răspuns:

Depinde de boala happy Poate pleca de la 500 Euro si poate ajunge peste 2000 euro

| myhaelly explică (pentru KostyCool):

Pai eu am hipermetropie

| KostyCool a răspuns (pentru myhaelly):

In jur de max.800 euro. funda?

6 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Depinde despre ce operatie e vorba. Tehnica operatorie difera de la o boala la alta.

| myhaelly explică (pentru Empathizer):

Pai eu port ochelari de 12 ani. am +1, 50 la un ochi si +1, 25 la celalalt ochi.

| Irena97 a răspuns:

Daca e miopie mare, costa cam 2500 lei. Daca o faci in Bucuresti e mai scumpa.

| Mentalist09 a răspuns:

Sunt super-oferte la 20Mil... Nu prea ma stiu dar am vazut la o reclama.Dar ce boala? depinde.batting eyelashes