| alinutzacodruta a întrebat:

Oare de ce simt un gust asa mai amarui in gura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Nu mai manca prajit, gras este de la fiere.

| hax0r a răspuns:

Ai ceva boala grava

| viatadecacatt a răspuns:

Mananca si tu ceva dulcehappy

| ilovemusic a răspuns:

Te asigur ca de la fiere este si eu de mica am aceasta problema, in general acest gust il ai daca mananci prajeli, grasimi.Pt asta cel mai bun remediu sunt ceaiurile, in special cele amare sunt bune.

| Kalle a răspuns:

Mi se mai intampla si mie, manaca ceva dulce si nu o sa mia simti si apoi bea un paharcu apa e o reactie a organismului la lipse ceva dulce si paharul de apa e cea ce are nevoie corpul

| livisor27 a răspuns:

Poate sa fie o problema cu fierea.

| fastlane a răspuns:

Poate ai mancat ceva amarui si ai uitat nu stiu dar bea un suc si sigur iti trece