| Rebe97 a întrebat:

De ce cand ma obosesc simt gust de sange in gura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Incearca sa scuipi dupa ce simti gustul si daca e sange, fugi la doctor ca nu-i de bine.

4 răspunsuri:
| Rebe97 explică:

Nu e des doar cand ma obosesc tare... dupa ce fug mult de exemplu happy

| Bia_8599 a răspuns:

Daca simti des senzatia de gust acru, amar in gura poate fi o problema a ficatului sau arsuri la stomac.

| Rebe97 explică (pentru Bia_8599):

Mi s-a întâmplat doar odată...

| RockStar a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum recent si nu stiu de ce thinking straight face