| Andreea7000 a întrebat:

Pe picioare am niște cicatrici de la bube care au început să nu se mai vada, dar acum că m-am bronzat ele sunt albe, nu sunt deloc bronzate si se vad super urât. De ce s-a în asta? O să devină înapoi mai puțin vizibile? Și din câte știu eu, de la soare cicatricile dispar, dar mie mi s-au evidențiat foarte mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil nu s-a strâns destulă melanină încât regiunea să capete culoarea unei regiuni bronzate.
N-ai ce face, depinde de corpul tău.

| djrex122 a răspuns:

Din motive logice, ti-ai bronzat și acolo nu ți-ai bronzat și se văd foarte clar acum!

Dar îți trec cu timpul + iarna mai perzi din bronz și nu o să mai ai probleme cu ele!