| Daniela98dani a întrebat:

peste doua saptamani merg la o nunta si vreau sa imi cresca unghiile pana atunci.am auzit ca masajul cu ulei caldut ajuta.este adevarat? si cat cresc in 2 saptamani unghiile? multumesc frumos. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Nu stiu sa iti zic cat vor cteste in 2 saptamani, dar uleiul caldut te va ajuta sa le ai tari si sanatoase. Tine-le in fiecare zi timp de 5 minute in ulei caldut. Succes!

1 răspuns:
| andreutzaRBD a răspuns:

Pai poti
sati asi mainile in apa calda cateva oro poate pui un bol pe masa cu apa calda si te uiti la calculator pana atunci ca asa fac eu mereu