| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva să-mi spună ce poate însemna atunci cand iti apar 2 coșuri sau bubițe mici pe penis? Am avut o relație neprotejata cu o domnișoara.
Va rog seriozitate.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ωmega a răspuns:

Inseamna ca trebuia sa te protejezi in primul rand. Ce descrii tu poate fi candidoza de exemplu dar poate fi si alte lucruri.
Mergi la medic si explica problema acolo si te va indrepta catre tratamentul/specialistul adecvat.
Si protejeaza-te mereu de acum, mai ales daca nu ai o relatie stabila si daca "domnisoara" a mai fost domnisoara si cu altiiwinking