| bbdotgirl a întrebat:

Poate nu e cel mai bun loc sa pun intrebarea asta, ca nu stiu cat de multe stiti despe acest subiect, dar in fine. Trebuie sa-mi pun aparat dentar pentru a-mi indreptate cei 2 canini de pe arcada superioara. Intrebarea mea e: daca doar acesti 2 dinti sunt de indreptat, va trebui sa port pietricele dinalea tampite si pe cei 4 dinti dintre canini? Si acele pietricele pot avea ce culori vreau eu? Exista si alb/transparent?

Nu ma pot impaca cu ideea aparatului si nu stiu cum sa-l fac cat mai putin vizibil happy

Multumiri anticipate celor ce vin cu raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai stresa atât, mergi la medic și împreună vedeți care este cea mai bună variantă și pentru îndreptat cât și estetic.
Nu uita că este ceva temporar și important este să ai dantura dreaptă.
Pa, pa.

| laviii a răspuns:

Poti sa faci ce culoare vrei tubatting eyelashes chiar incolorhappy