| AndreiSB a întrebat:

am 16 ani si vreau sa stiu cum pot sa capat forta in brate si sa fie mai groase, ce fel de exercitii pot face acasa deoarece am antrenament de fotbal in fiecare zii iar timpul nu-mi permite sa merg la sala. Am si o gantera de 10 kg reglabila. Si un regim alimentar sau niste sugestii pentru ce pot sa imi pun la scoala sa mananc etc.

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Daca faci sport poti manca ce vrei, nu? Mai putin fastfood, snakuri (doze, cola, chipsuri) si dulciuri...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Prezidentul):

Ca sportiv imi permit sa mananc si fastfood o data pe saptamana

| pLeX a răspuns:

Flotari multe happy toate stilurile...

| Cosmin86 a răspuns (pentru pLeX):

Esti pe langa