| alehar05 a întrebat:

Recent am avut un vis destul de ciudat in legatura cu iubitul meu si o prietena de a mea,cand m-am trezit am avut ceva cu amandoi,o anumita suspiciune,ei nu mi au dat niciodata vreun motiv sa cred ca ar putea fi ceva intre ei, nici nu prea se cunosc bine, credeti ca visul ar putea deveni realitate sau cel putin ar putea avea vreo legatura cu realitatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai visat păpușo, visele nu inseamna nimic, bea o cafea sa te trezesti. ce varsta ai?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Tu esti una; ei sunt doi. fa-le in ciuda amandurora si cupleaza te cu iubitul ei.winking dar tot in vis!

| xerxes1 a răspuns:

Daca tu esti compatibila cu prietea ta, esti compatibila cu iubitul tau este logic ca si ei intre ei sa fie compatibili.
Doar ca nu poti sa lupti impotriva destinului. Daca ei trebuie sa fie impreuna trebuie doar sa accepti situatia.
Poate ai fost un simplu instrument care i-ai ajutat sa sa se intalneasca.

| annempx a răspuns:

Nu tot ceea ce visezi este adevarat, si daca nu ti-au dat nici un semn că ar fi impreuna, e ok, nu te mai îngrijora atât. Mai vezi pe parcurs ce se intampla cu relatia voastrăwinking

| sara29 a răspuns:

Visurile sunt rezultatul îngrijorărilor.

| Eu1294 a răspuns:

Nu inseamna daca visezi cv ca se va intampla, cazurile astea sunt rare, fiecare vis are un motiv pentru care il visezi, totul vine din mintea ta... poate simti ca unii oameni te tradeaza, poate ai vazut undeva candva sau ai auzit de un caz in care o fata este inselata de iubit cu prietena ei si na. visele recreaza amintiri sau lucruri pe care ti le-ai imaginat sau patit.