| Ana2920 a întrebat:

Buna dimineața. Deci am visat astă seara ca eu cu prietena mea mergeam pe strada la miezul nopții și un ciudat ne urmarea si cand sa ajungem acasa ne-a omorat și ne-am dus în rai (știu ca pare puțin amuzant dar nu e) și dupa mi-a sunat alarma în realitate și m- am trezit însa visul nu se simtea deloc ca un vis, ci ca o întamplare din realitate...nu știu ce sa cred, ajutor, daca știti voi ce înseamna acest lucru.

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Inseamna ca ai murit si ai ajuns in rai, iar cand alarma ti-a sunat, ai picat in iad A.K.A realitatea.

| mentholinks a răspuns:

Cum a fost in rai?

| 1997onur a răspuns:

Neața îmi cer scuze dar eu am ras laughing) e amuzata rău laughing) visul tău

Stai liniștita este doar un vis nu mai pune la inima