| KoroSensei a întrebat:

M-am trezit dimineata asta foarte greu, am visat, ca de obicei, zici ca eram intr-o alta realitate putin mai intunecata dar in acelasi loc, acum am simt ciudat zici ca dorm in *** mea zici ca sunt intr-un vis, pur si simplu ma omoara visele astea lucide, dar nu le pot controla, activitatea mea in timpul somnului e prea intensa ma vad in majoritatea visului in acelasi loc in care dorm si vad diverse lucuri care le-am facut in curusl zilelor trecute, in general obiecte oameni in camera in care dorm, si mai am si vise cu vechia garsoniera unde am stat, CEL MAI CIUDAT E CA, CAND VISEZ, EU NU-MI DAU SEAMA, SI MA CRED IN REALITATE IN VIS... MA JUR, PUR SI SIMPLU NU MAI DISTING VISUL DE REALITATE, Iar cand ma trezesc imi e foarte greu sa -mi dau seama care e realitatea... chiar si acum sunt putin confuz) mi-e sa nu ajung drecu la nebuni de la visele astea sad
Am uitat sa precizez ca cateodata la fel ca si azi si multe dati, de multe ori incerc sa ma trezesc si nu pot, si da, nu dorm destul noaptea nu dorm, iar la 4-5-6 dim ma culc =) si cateodata in somn sau in real nici nu mai stiu in care ma apuc si cant melodii, si chiar in somn, vise aud melodii rolling on the floor
Eu asa cred cel putin, ca memoria mea lucra instant am creieru activ, si sa nu mai zic cate lucuri stiu... Imi cam joaca memoria feste

8 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Obregia! un mic control si totul ti se va arata! (din analize, normal.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti un sistem de supraveghere video sau ceva mai sofisticat de felul unor astfel de sisteme. Apoi daca iese ceva "cool" poti sa "dai fugutza" cu filmele la primul centru mass-media. Apoi vei primi probabil niste bani pe astfel de filme. Apuca-te si scrie o carte cu experientele traite de tine. Apoi mergi la o editura cu cartea si probabil o sa-ti fie publicata astfel prima carte din viata ta de artist. Daca e ceva si mai real poti ajunge poate chiar la Hollywood cu astfel de inregistrari. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Meow230 a răspuns:

Cati ani ai? Nu te duce deocamdata la nici un spital de urgente psihiatrice. Pentru ca e ceva diferit. Poate fi de la pubertate, sau de la niste nelinistiri mintale. Ai si tu dreptate. Sa ghicesc. Esti o persoana cu multa imaginatie si activa. Dar totusi daca nu te poti trezi, ai putea avea o dereglare a somnului(paralizia in timpul somnului)Cauta pe net despre asta. Totusi iti recomand sa mergi la medicul de familie sau fa-ti o programare la psiholog... Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Meow230 a răspuns (pentru KoroSensei):

Tocmai ce m-ai descris 99% ^^ Vrei sa te casatoresti cu mine? ^^

Răspuns utilizator avertizat